O nas

Projektuj i buduj

 

Nasze zaplecze merytoryczne oraz doświadczenie sprawia, że jesteśmy firmą, która może działać na rynku krajowym jako GENERALNY WYKONAWCA instalacji HVAC i Sanitarnych. Stało się to możliwe dzięki uporowi w dążeniu do celu, współpracy z najlepszymi oraz ciągłemu rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Możemy stwierdzić,  że zatrudniamy specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki temu stawiamy sobie co raz trudniejsze wyzwania i realizujemy je z sukcesem.

Frigus Instalacje to nie tylko firma

To przede wszystkim ludzie, którzy zapewniają merytoryczne wsparcie dla inwestorów z sektora przemysłowego, komercyjnego oraz mieszkaniowego. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy  w procesie projektowania, realizacji inwestycji i obsłudze instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz sanitarnych.

Wieloletnia tradycja

 

Tradycja firmy Frigus Instalacje sięga 1992 roku kiedy to powstała spółka AIR-KLIMA. W wyniku ciągłego wzrostu popytu wychodząc naprzeciw potrzebom powstała nowa firma Frigus Instalacje. Nowa firma to nowe pomysły, nowe technologie i nowe rozwiązania, a zdobyte wcześniej doświadczenie umożliwia nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Opinie o nas

 

Polecam. Łatwy kontakt. Montaż przebiegł bez problemów.

// //

Firma terminowa. Pracownicy po sobie zostawili porządek. Polecam

// //

Bardzo się cieszę że mogłam współpracować z firmą, która zna się na tym co robi. Rzeczowo, konkretnie i co najważniejsze terminowo. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z oferty Frigus Instalacje przy kolejnych inwestycjach.

// //

Firma Frigus Instalacje wykazała się nie tylko pod względem merytorycznym ale co najważniejsze dała się poznać od strony ludzkiej. Umożliwiła nam rozwiązania budżetowe, które w pełni nas zadowoliły. 

// //

Moje oczekiwania były jasne i bardzo szczegółowe. Inżynier i pomógł mi w dobrze odpowiednich jednostek chłodniczych oraz grzewczych do budowy mojego domu. Czułem, że mogę w 100% zaufać tej firmie

// //

Strona główna » O nas