Klimatyzacja Pruszków

Klimatyzacja Pruszków
 

Proste, skuteczne, wygodne i komfortowe. Takie są systemy klimatyzacji, które wdrażamy zarówno w obiektach biurowych jak i mieszkaniowych.
Przeprowadzając dobór sytemu chłodzenia najważniejszy dla nas jest komfort użytkowników oraz bezawaryjna praca.
Możemy zaproponować takie produkty ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Montujemy sprzęt tylko sprawdzonych marek.

Czy wiesz, że posiadamy w swojej ofercie urządzenie dedykowane dla alergików?
Klimatyzator Kaisai Care już dostępny. Urządzenie wyposażone jest w podwójne filtry, a dzięki takiemu rozwiązaniu z powietrza eliminowane są pyłki i kurz. Wbudowany jonizator powstrzyma rozwój bakterii i pleśni. Proponowana przez nas jednostka zapewni komfort nawet najbardziej wymagającym inwestorom, a to za sprawą wyjątkowo elastycznej regulacji prędkości obrotowej wentylatora jednostki wewnętrznej, która pozwala na ustawienie, aż 12 różnych prędkości w zależności od potrzeb.

Czy wiesz, że montując klimatyzator instalujesz urządzenie wielofunkcyjne?
Urządzenie to jest prostą pompą ciepła, dzięki, której możesz efektownie ogrzewać pomieszczenia nawet przy temperaturze -25 stopni na zewnątrz ze stosunkowo wysoką sprawnością.

Nasze systemy klimatyzacyjne pracują już w takich miastach jak: Warszawa, Płock, Skierniewce, Kutno, Żyrardów, Pruszków, Piaseczno, Legionowo, Marki, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki i w wielu innych miastach.

Więcej o klimatyzacji

 


Jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Pruszkowie?

Skontaktuj się z nami, doradzimy!

604 362 129

biuro@frigusinstalacje.pl